вівторок, 10 червня 2014 р.

Красненський будинок культури на Дні молоді представлятиме юна солістка - Анна Чемерська

Анна Чемерська навчається в 3 класі Красненської ЗОШ I-III ступенів та є солісткою місцевого будинку культури. Бере активну участь у культурному житті села.

Аня надзвичайно чуйна дівчинка. Понад усе любить свою родину, яка в свою чергу завжди підтримує її.

Улюблена справа Ані - співати. Де б вона не була, щоб  не робила, завжди наспівує якусь мелодію. Особливо любить українські пісні.

Цього року Аня здобула 3 місце на районному фестивалі-конкурсі «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2014» у віковій категорії до 13 років.

Анна виступатиме як солістка РБК на концерті до Дня молоді, який відбудеться в Згурівці 29 червня. Всього у заході будуть брати участь 23 учасника: 17 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Хед-лайнером заходу буде виступ спеціальних гостів концерту - знаного в Європі українського етно гурту ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.