вівторок, 3 червня 2014 р.

Одинадцять миттєвостей дитинства: відбувся випускний бал учнів Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня"

31 травня в приміщення Згурівської РДА пройшов випускний бал для учнів 11 класу Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня".

Випуск 2014 року став для навчального закладу одинадцятим по рахунку. У цьому році атестат про загальну середню освіту отримали 11 учнів: Білошапка Аліна, Бодашко Катерина, Вишнівський Владислав, Віннічук Іван, Вінник Єлизавета, Довгий Олег, Здор Яна, Костюк Ярослав, Панасенко Світлана, Науменко Маргарита, Ткаченко Ірина.

Із золотою медаллю закінчила школу Ткаченко Ірина, срібну відзнаку отримала Білошапка Аліна. Дівчата завжди проявляли наполегливість у навчанні, брали активну участь у шкільному житті навчального закладу та неодноразово захищали його честь на інтелектуальних та творчих змаганнях різних рівнів.

Слово для привітання та вручення атестатів традиційно першою отримала директор Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня" Чужа Віра Миколаївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Макаревич Олександр Андрійович.

Першими вчителями для учнів були: Довга Ольга Миколаївна, Колесник Галина Михайлівна, Сергієнко Марія Йосипівна, Кононенко Катерина Тарасівна.

Особливістю свята стала презентація дитячих фотографій та найяскравіших моментів класу за період навчання у середній та старшій школі, а сам вечір отримав назву "Одинадцять миттєвостей дитинства", де кожен етап церемонії був однією ланкою одного великого фільму.

Наставників та класного керівника Прокопенко Ірину Олександрівну випускники нагородили статуетками "Оскар" у відповідних номінаціях.

Сповненим вечір був і на художні виступи. Аліна Білошапка виконала композицію "Дякую тобі, рідна школо!", а мати Віннічук Леся Степанівна подарувала пісню "Сину". Не залишилися осторонь і молодші сестри випускників - Бодашко Анастасія, Вишнівська Юлія, Ткаченко Аліна заспівали пісню "Одинадцятикласниця". Усі матері сказали напутні слова та подарували своїм дітям рушники.

Урочиста частина вечору завершилася прощальним вальсом під легкі краплі дощу в самому серці Згурівки.

Бажаємо випускникам впевнено крокувати в своє доросле життя, не забуваючи свій батьківський дім. Незабаром їх чекає випробування зовнішнім незалежним оцінюванням та вступною кампанією, але, сподіваємося, вони зможуть гідно пройти цей переломний момент у житті та правильно вирішити свою подальшу долю.

Фотозвіт

.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.