субота, 31 травня 2014 р.

У Згурівській ЗОШ I-III ступенів відбулося свято останнього дзвоника

Вчора, 30 травня в Згурівській загальноосвітній школі I-III ступенів відбулося свято останнього дзвоника. Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі. 

Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, батьків та просто гостей. Першим привітав усіх присутніх директор школи Валентин Івахненко та за традицією вручив учням заслужені похвальні листи. На святі також був присутній голова Згурівської Районної Ради Євген Чубук. Він виконав почесну місію - вручення подяк за активну діяльність в стінах школи.

За традицією учні 10-го класу Білокриницька Оксана, Приходько Олег, Баранишина Любов та Бреус Дмитро поклали квіти до підніжжя обеліска. Усі присутні вшанували полеглих солдат хвилиною мовчання. Від імені першої вчительки з найкращими побажаннями виступила Кузьменко Світлана Анатолівна, а від імені батьків - мама Скринник Світлана Миколаївна. Також випускників привітали веселими віршиками надія школи - наші малюки. Для усіх присутніх 11 клас залишив на згадку про себе пісню та проникливі рядки. 

Випускники попрощалися зі шкільною скрипучою партою, випустили у вирій кульки, дали останній дзвінок та подарували усім прощальний вальс, під який закружляв увесь плац.

Фотозвіт Марії Чорної 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.