неділя, 25 травня 2014 р.

Гурт Demerdzhi презентував свій перший кліп

Сьогодні, 25 травня, згурівський гурт Demerdzhi презентував світові свій перший кліп на пісню «Я і ти». Зйомки кліпу відбувалися 17 травня, а взяти участь у процесі музиканти запрошували
всіх земляків. Тоді на знімальний майданчик прийшло багато молоді.

Склад гурту: Владислав Коваль (слова, музика, вокал, ритм (соло)-гітара), Дана Хаєцька (вокал), Борис Кучинський (ударні, перкусія), Дмитро Удовенко (бас-гітара), Володимир Харченко (клавіші), Євген Толстой (гітара).

Офіційною датою створення гурту Demerdzhi вважається 1 січня 2009 р. Тоді ж було створено їх групу шанувальників на сайті vkontakte.ru. На даний момент гурт співпрацює з місцевим будинком культури та працює над новими проектами, які, на нашу думку, значно розширять коло слухачів справжньої, живої музики.

Одним із цих проектів є благодійний тур з гаслом «Молодь проти війни», який вдало взяв свій початок з сіл Нової та Старої Оржиці. Наступними населеними пунктами району, які відвідав гурт були Право Жовтня, Пасківщина, Турівка, Середівка та Безуглівка. На останок завітали в села Войкове та Усівка. Але це не кінець, вже скоро музикантів очікують на концерт в районному центрі - Згурівці.

Тож редакція Згурівської Правди бажає творчих успіхів, натхнення та кар’єрного зросту музичній команді! Нехай всі плани здійсняться! Дуже приємно жити, знаючи, що поряд є такі талановиті люди! 

А от і сам кліп. Гарного перегляду!Аліса Сова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.