пʼятниця, 23 травня 2014 р.

В Згурівці пройшов турнір з міні-футболу серед шкіл району

Сьогодні, 23 травня на стадіоні "Старт" в Згурівці, було проведено турнір з міні-футболу серед районних навчальних закладів, вікова група яких була обмежена від 5 до 9 класу.

Слід зазначити, що цей турнір проходить вже друге за нинішній навчальний рік. Під час осінньої стадії чемпіонами стали учні Новоолександрівської школи. Нині ж, під час розіграшу весняної стадії турніру доля усміхнулась школі з с. Лизогубова Слобода.

В турнірі взяло участь 10 шкіл району, які за допомогою жеребкування поділились на дві групи, з яких після групового етапу до плей-оф вийшло 4 команди, це Малоберезанська ЗОШ, Згурівська ЗОШ, Лизогубівська ЗОШ та Жуківський НВК. Команди, які в групі посіли перші місця грали між собою у фіналі за перших два місця, другі місця в групах грали між собою за 3-4 місце.

Підсумки турніру:
1 місце отримала команда Лизогубівської ЗОШ;
2 місце здобула команда Малоберезанської ЗОШ;
3 місце за командою Жуківського НВК;
4 місце отримала команда Згурівської ЗОШ.

Також хотілося б подякувати та відзначити гру і інших учасників турніру:
Войківський НВК;
Згурівський НВК (гімназія);
Старооржицька ЗОШ;
Турівський НВК;
Правожовтневська ЗОШ;
Новоолександрівська ЗОШ.

Турнір був проведений в рамках виконання фізично-оздоровчої програми районного відділу освіти райдержадміністрації. Також окремо хотілось б подякувати вчителю Згурівської ЗОШ Панасюку Юрію, за організацію та проведення цих змагань.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.