четвер, 22 травня 2014 р.

У Згурівці відбувся районний конкурс-фестиваль “Пісенний вернісаж”

17 травня на літньому танцмайданчику, що в центрі Згурівки, відбувся щорічний конкурс “Пісенний вернісаж”,який разом зібрав чи не найталановитішу молодь району в галузі естрадного вокалу, та просто шанувальників музики.

Всього конкурсантів було 18 чоловік, вікової акредитації фестиваль не мав, тому на сцені глядачі мали змогу спостерігати як уже досить досвідчених виконавців , так і початківці. Ведучої всього цього дійства була працівник відділу культури Горошко Надія.

Конкурсна програма заходу розпочалась з виступу конкурсантів, кожний з яких представив по дві композиції. Коли свято добігло кінця, до справи взялися чесні та справедливі судді. Представники жюрі : Шипко Калина, Коваленко Галина, Савоскула Юлія, Хаєцька Богдана, на чолі з Бабошкіним Анатолієм. Доки ж судді підраховували бали, нам дарували свої пісні красуні-судді Савоскула Юлія та Хаєцька Богдана та гостя фестивалю Білошапка Аліна. І вже згодом учасників запросили на сцену для оголошення результатів, спершу кожен виконавець отримав «диплом учасника», та почалося оголошення переможців.

Переможцями в молодшій віковій категорії:
1 - місце здобула Софія Німченко
2 - місце посіла Анна Приходько
3 - місце поділили між собою Анна Чемерська та Анастасія Кістол

У старшій віковій категорії:
1 - місце Інна Рабосюк
2 - місце виборола Дарія Гончар
3 - місце одержала Юлія Ковіка

Призом глядацьких симпатій був нагороджений Дмитро Колесник.

По закінченню фестивалю слова подяки конкурсанти отримали від Шипко Калини, представника від згурівського відділу освіти, та заступника голови райдержадміністрації Малафія Юрія. Колектив Згурівської Правди теж приєднується до всіх вітань бажає успіхів у будь-яких починаннях, лише світлих доріг і щирих людей на вашому шляху.

Стаття за матеріалом: Чорної Марії

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.