субота, 17 травня 2014 р.

Кубок Згурівського району з футболу здобув володара

Сьогодні, 17 травня на центральній футбольній арені Згурівщини - стадіоні "Старт" пройшов фінал кубку з футболу, в якому зустрілися два фаворита турніру "Дорожник" (смт. Згурівка) та "Оржиця" (с. Стара Оржиця).

Варто зазначити, що цей турнір новий. Саме в цьому році завдяки ініціативі Федерації Футболу Згурівки, та працівникам відділу молоді та спорту Згурівської райдержадміністрації вдалося провести цей розіграш футбольного трофею.

Як зазначалося раніше в Згурівській Правді, шлях до фінальної стадії цього змагання прокладали собі 11 команд, перші п'ять, які в минулому році у турнірній таблиці очолили першу п'ятірку, автоматично потрапили до 1/4, а решта зіграли між собою кваліфікаційні матчі, в яких визначилися ще три переможці, які також потрапили до 1/4. Всі вони розіграли районний кубок із футболу, тож після всіх стадій і матчів ми отримали фінальну пару яка сьогодні показала чудовий футбол.

Після свистка арбітра матчу команди розпочали зустріч. Цікаво те, що ініціативу та володіння м'ячем господарі та гості розділили майже порівну. Щоправда атаки Дорожника були частіші та небезпечніші, але Оржичани не пасли задніх і частенько широкими діагональними передачами від захисту до нападу, обрізали захист господарів.

В підсумку матчу з рахунком 5:2 перемогу здобула команда господарів ФК "Дорожник", у воротах суперника розписались Мельчарек Євген, Вадим Гриппа, Артем Андрусік, Кобзар Артур та Безрадній Олександр, за ФК "Оржиця" забивали Анатолій Кощій та Максим Коваленко.

Також слова подяки хотілося б висловити бригаді арбітрів на чолі з головним рефері матчу Борисом Малафієм, та звичайно ж глядачам та фанатам команд, яких на стадіоні було чимало. Приємно що в районі полюбляють футбол і не звертаючи уваги на домашні проблеми та інші життєві негаразди, люди знайшли час і підтримали свої улюблені команди.     

Фоторепортаж Кулініча Руслана


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.