пʼятниця, 16 травня 2014 р.

Згурівщину буде обороняти однойменний батальйон

У Згурівському районі створюється батальйон добровольців "Згурівщина" для охорони громадського порядку та протидії ворогові у випадку агресії чи військових дій.

До складу батальйону увійдуть ветерани-афганці, активісти Народної Ради та Євромайдану, Самооборона Згурівки, військовий комісар, голова та депутати районної ради, голова райдержадміністрації й представники апарату, демобілізовані згурівчани, підприємці, аграрії, а також всі небайдужі чоловіки району. Очікується, що батальйон налічуватиме 100-150 чоловіків.

Для добровольців у післяробочий час буде проводитись військово-патріотичний вишкіл. На випадок військових дій батальйон буде працювати як партизанський загін. У плани добровольців також входить обладнати блокпости на головних в'їздах в селище та організувати на них цілодобове патрулювання. Крім того, передбачається, що бійці батальйону можуть мати свою військову форму.

Організаційні збори батальйону за ініціативи голови райдержадміністрації Степана Кузьмича та голови райради Євгена Чубука відбудуться 17 травня о 12:00 у великому залі адміністрації. На захід запрошуються свідомі чоловіки віком від 18 років, які готові захищати рідну землю, дітей, жінок та людей похилого віку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.