пʼятниця, 4 квітня 2014 р.

Шандра визначився з головами райдержадміністрацій

1 квітня в приміщенні Київської облдержадміністрації відбулось засідання експертної комісії щодо затвердження кандидатур на посади голів райдержадміністрацій під керівництвом Володимира Шандри.

У зв’язку з негативними відгуками громади та рішенням експертної комісії відбулись заміни кандидатів у конкурсному відборі. Зокрема, на посаду голів Вишгородської, Переяслав-Хмельницької, Таращанської райдержадміністрацій.

«Ті кандидати, які пройшли експертну оцінку та мають позитивні відгуки від громади району, вже подані на затвердження у Кабмін. Я вважаю таку процедуру призначень держпосадовців прикладом формування нового громадянського суспільства», - зауважив голова.

Актуальним у критеріях відбору стало бачення кандидатами реалізації антикорупційної програми, люстрації, кадрових змін та стратегічного плану розвитку району, враховуючи його проблематику та специфіку. Також звернули увагу на те, чи зможе людина консолідувати сільських та селищних голів, громаду в цілому.

Засідання стало заключним у процесі відбору кандидатів на посади голів райдержадміністрацій у Київській області. Громадська рада при облдержадміністрації виконує  дорадчо-консультативну функцію у прийнятті рішень.

Нагадуємо, що єдиним кандидатом на голову Згурівської райдержадміністрації є Степан Кузьмич. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.