четвер, 17 квітня 2014 р.

Відкриття нового МАФу в Згурівці викликало широкий резонанс

У суботу, 12 квітня в Згурівці поблизу ТЦ "Краплина" було встановлено магазин на базі автобусної зупинки "Дитячий садок". Люди звернули увагу на новий об'єкт того ж дня, але голосно заговорили про нього в понеділок. Невдоволена громада почала відразу ж звертатися за поясненнями до чиновників.

На думку жителів селища, об'єкт спроруджено з грубими порушеннями містобудівельних та архітектурних правил. Зокрема, МАФ знаходиться безпосередньо біля проїзджої частини, а вхідні двері відкриваються фактично на дорогу. Все це становить небезпеку і для дорожнього руху, і для відвідувачів самої торгової точки. Крім того, батьків учнів навчальних закладів Згурівський НВК "Гімназія - школа І ступеня" та початкова школа Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які знаходиться через дорогу від зупинки-магазину, непокоїть ще одне питання: що буде продаватися в такому закладі. Якщо мова йде про продукти харучання чи дитячі товари, то учні неодмінно бігатимуть туди оминаючи "зебру", що у свою чергу може бути загрозою для життя та здоров'я школярів

Магазин було споруджено місцевим приватним підприємцем Ростиславом Пінчуком. Якщо об'єкт встановлено всупереч дючим нормам, то чи існують необхідні документи для його встановлення в даному місці? Згурівська Правда вирішила звернутися за роз'ясненнями до самого приватного підприємця. 

Зі слів Пінчука, необхідні документи та дозволи на розташування торгової точки на базі автобусної зупинки в нього є, а всі процедури пройдено. Більше того, підприємець погодився надати Згурівській правді скан-копії документації по об'єкту (з частиною можна ознайомитися під матеріалом).

Крім того, він зазначив, що готовий провести ряд робіт з модернізації та надання естетичного вигляду об'єкту й ліквідації всіх архітектурних недоліків на які вкажуть чиновники. Хоча до цього ніяких зауважень не було. Зокрема, цілком можливо внести зміни до проекту та зробити вхід з іншого боку, який не буде заважати дорожньому руху та не становитиме загрози й незручностей для відвідувачів. Підриємець також готовий зробити додатковий пішохіний перехід, обладнати стоянку для автомобілів навпроти та стоянку для велосипедів біля самого павільйону,  а також освітлення на небезпечному перехресті.

"На більш безпечну - ізольовану вже замінена лінія електропередачі над магазином", хвалиться приватний підприємець. Виконав власник торгівельної точки й зобов'язання перед селищною радою: відремонтував занедбану роками зупинку, пофарбував її та встановив нові сидіння.

На питання про асортимент торгівельної точки, її власник заперечив інформацію про те, що там будуть реалізовуватися продукти харчування та дитячі товари. Більше того, він зазначив, що специфіка магазину буде направлена на роздрібну торгівлю одягом та взуттям.

Негативні настрої громади підприємець пояснює тим, що інформацію про новий МАФ люди отримують викривлену. Зокрема, за словами Пінчука, олії до вогню громадського невдоволення підливає власник ТЦ "Краплина" - Краснощок Ігор Петрович, біля якого й розташований об'єкт. На думку Ростислава, це є боротьба з небажаним конкурентом.1 коментар:

  1. я бачила,що двері вже закриті. Тобто зрушення вже є. А магазин знаходиться на зупинці,а таких магазинів є багато.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.