неділя, 13 квітня 2014 р.

Відомо хто з ким гратиме під час кубку Згурівського району з футболу

11 квітня в приміщенні Згурівської районної адміністрації, відбулося жеребкування 1/4 кубку району з футболу. Хто з ким гратиме у нінинішньому сезоні визначали: голова Згурівської федерації футболу Лаврушенко Олексій, та спеціаліст районного відділу молоді та спорту Кіша Андрій.

В ході проведення кубку району, участь в змаганні виявило бажання 11 команд. Перших п'ять команд, які в минулому році в турнірній таблиці очолили першу п'ятірку, автоматично потрапляють в 1/4. Всі інші зіграють між собою кваліфікаційні матчі, в яких визначаться ще три переможці, які потрапляють до 1/4 та разом із іншими розіграють районний кубок із футболу.

Як раніше повідомлялось в Згурівській Правді, 30 березня після проведення фінальної стадії та церемонії нагородження переможців кубку району з футзалу, відбулося чергове засідання Федерації Футболу Згурівщини. На заході було погоджено календарний план ігор на новий футбольний сезон 2014 року та інші організаціні питання стосовно проведення чемпіонату.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.