четвер, 17 квітня 2014 р.

На сесії облради прийняли зміни до бюджету Київської області на 2014 рік

Сьогодні відбулося пленарне засідання позачергової сорок першої сесії Київської облради. Головне питання порядку денного - внесення змін до обласного бюджету Київської області на 2014 рік, відповідно до внесених змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік". Дане питання на голосування виносилось двічі.

«Надзвичайно складно приймати непопулярні рішення. Та в умовах інтервенції іноземних військ на територію України та за складної суспільно-політичної ситуації – це вкрай важливо. Сьогодні нам потрібно відкинути особисті амбіції, а прийняти рішення  щодо бюджету. На всіх нас лежать зобов’язання перед громадою – забезпечити їм стабільне життя, вчасні виплати заробітних плат та пенсій. Так, я теж не згодний з певними пунктами у бюджеті. Та на жаль, на даний час, його прийняття – це єдиний вихід з ситуації», - звернувся до депутатів голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра після суперечок, які виникли в залі засідання.

Зміни у бюджеті передбачають зменшення видатків на фінансування окремих заходів по реалізації державних регіональних програм, на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, виплати надбавок окремим категоріям працівників, деяких видів соціальної допомоги тощо.

Між тим, збільшено видатки з метою надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання, водопостачання та водовідведення , квартирної плат, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Зміни не торкнулися мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму, які залишилися на рівні січня поточного року. Відповідно і зарплата працівників бюджетної сфери залишиться стабільною (на рівні березня 2014 року).

Зміни до бюджету Київської області торкнуться й Згурівського району. Дане питання (про внесення змін до районного бюджету) буде розглядатися на черговій сорок першій сесії районної ради, яка відбудеться 24 квітня.

Другим питання депутати розглянули проект рішення «Про затвердження порядку відрахування у 2014 році комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст Київської області та їх об’єднаннями до обласного бюджету Київської області частини чистого прибутку (доходу)». Пропонується встановити відрахування у розмірі 15 %, що дасть можливість ефективного наповнення «другого кошика» обласного бюджету. Згурівська районна рада вже прийняла таке рішення на позачерговій сороковій сесії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.