неділя, 9 березня 2014 р.

Згуріська ДЮСШ здобула кубок області з міні-футболу

5 березня Згурівська ДЮСШ вирушила до міста Ржищів де проходив фінал кубка області з міні-футболу. Віра в перемогу у наших хлопців була на найвищому щаблі їхнього морального духу. І навіть той факт, що їх тренер Тимченко Григорій Андрійович не зміг поїхати на фінальну частину обласних змагань, не підірвало їхнього духу. Хлопці зібравшися з силами та перемогли всіх суперників на шляху до омріяного трофею.

Тепер деталі: "Першими на шляху наших козаків опинились хлопці з БУФК (Бровари), гра закінчилась з рахунком 6:0, на користь наших хлопців. Далі на шляху за майбутній кубок опинилась команда з міста Ірпіня, яку згурівська команда розгромила з рахунком 5:2. Третя гра була надзвичайно складною, тому що матч був з господарями змагань з містом Ржищів, навіть велика підтримка та скандування місцевих жителів, не зломило волю до перемоги наших хлопців, фінальний рахунок на табло - 8:3.

Фінальна гра була ДЮСШ Згурівки та Борисполя, і вона виявилася найскладнішою.За словами самих футболістів, їх фізичні сили перед початком останньої гри були на мінімумі. Понад те, ані втома, ані відсутність тренера, не змогли відібрати омріяний кубок у згурівських футболістів. Тому зібравшись з останніми силами наші спортсмени "підірвали" команду з Борисполя з рахунком 11:4. Володарі кубку області з міні-футболу - ДЮСШ Згурівка.
   
Варто відзначити, що кращими гравцями турніру стали також наші юнаки. Вишнівський Владислав отримав статуетку кращого воротара, а Геннадій Скринник кращого футболіста кубку.

Склад наших спортсменів: 1. Влад Вишнівський (капітан команди); 2. Пафик Влад; 3.Андрій Суховій; 4.Скринник Георгій; 5.Скринник Генадій; 6.Олександр Грищук; 7.Костюк Владислав;
8.Руслан Панасенко; 9.Стратілат Євген; 10.Саврико Ігор; 11.Стрикун Микола.

 Фото Валерія Золотухіна:


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.