понеділок, 10 березня 2014 р.

Згурівчани вшанували Небесну Сотню

Після народного віча, ввечері 7 березня згурівчани провели акцію та вшанували померлих героїв Майдану, які стали відомі всьому світові, як Небесна Сотня. Акція була організованая громадською організацією "Актив Згурівщини".

Варто відзначити, що до події долучилося чимало свідомого згурівського студенства та молоді. Люди які брали слово для розповіді про майдан та Небесну Сотню, не могли промовити і речення - сльози на очах та хрипота, яка підходила до горла, заважали їм щось сказати. Були запущені небесні серця, які символізували душі закатованих та вбитих активістів Майдану.

За словами голови громадської огранізації "Актив Згурівщини" Світлани Сасин, під час вшанування невинно вбитих Героїв, коли громада викрикувала гасла "Герої не вмирають", "Слава Україні", "Героям Слава", купка молодиків кепкувала і дозволяла собі жартувати, і голосно сміятись. Як повідомляють Згурівській Правді, це можуть бути студенти із Згурівського професійного ліцею.

Шановні друзі, ми всі земляки, більшість з одного населеного пункту. Саме тому ми не повинні бути байдужими до спільного горя, особливо, коли мова йде про Героїв, які поклали свої життя заради кожного з нас. Тож звертаємося до кожного та просимо надалі проявляти хоч крихту вихованості, людяності й толерантності як мінімум до тих дюдей, які вас оточують.


Фоторепортаж Сергія Панасюка
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.