понеділок, 31 березня 2014 р.

Відомо переможців чемпіонату та кубку Згурівського району з футзалу

30 березня у Згурівці в приміщенні ФОКу було проведено районний кубок по футзалу, та урочисте нагородження команд, які взяли участь в районному чемпіонаті по футзалу.

Варто зазначити, що в цьому році популярність чемпіонату зросла і в деякій мірі стала рекордною, оскільки в сезоні 2013-2014 взяло участь 22 команди району, що у свою чергу є рекордом для Згурівщини.

Отже в у вищій лізі по футзалу призові місця між собою команди поділили наступним чином:
1-місце посіла команда "ДЮСШ-Згура" (смт. Згурівка);
2-місце посіла команда "Оржиця" (с. Стара Оржиця);
3-місце посіла команда "Зелена Брама" (с. Право Жовтня).

У 1 лізі (нижчій) по футзалу перших 3 місця, з яких перших двоє команд переходять в наступному році до Вищої ліги, розділили між собою так:
1-місце здобула команда "Кристал" (с. Мала Березанка);
2-місце здобула команда "Фортуна" (смт. Згурівка);
3-місце здобула команда "Альянс" (смт. Згурівка).

Окремо необхідно згадати кубку району. Відбулося жеребкування за всіма принципами футбольного регламенту Федерації Футболу України, після якого визначились учасники і розіграли між собою поетапні зустрічі починаючи з 1/16 і до полуфіналу, до якого пробилось 4 команди такі як: "Кристал", "Зелена Брама", "ДЮСШ-Згура" та "Альянс". Після двох півфінальних матчів з'ясувалася пара фіналістів якими стали "ДЮСШ-Згура" та "Кристал", з якої ДЮСШ-Згура вийшла переможцем і здобула ще один трофей це кубок району з футзалу, з чим редакційний колектив "Згурівської правди" і вітає юнаків. 

На церемонії нагородження вступне слово взяв начальник відділу молоді та спорту Євген Волочнюк, який подякував командам за гру за участь, підбив підсумки районного чемпіонату з футзалу та поділився рекордами, які цьогоріч приніс футзал Згурівщини. Після того до слова був запрошений голова районної ради Євген Чубук, який зазначив, що має за честь разом з переможцями розділити цю хвилину слави й побажав футболістам не зупинятися на досягнутому - відточувати майстерність, удосконалювати техніку та показувати ще кращий рівень на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Після нагородження відбулося засідання Федерації Футболу району, на якому було вирішено, обрання нового голови ФФЗ, ним став Олексій Лаврушенко, який зазначив, що проведе копітку робочу лінію по забезпеченню всього необхідного для чемпіонату району. Також було погоджено створення кубку району з великого футболу який розпочнеться в середині квітня. Крім того було розглянулось питання про футболістів-легіонерів, яких в цьому році можна буде мати не більше п"яти чоловік.   

Фотозвіт Марії ЧорноїНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.