четвер, 13 березня 2014 р.

Шандра зацікавився роботою комунальних ЗМІ

12 березня відбулася зустріч губернатора Київщини Володимира Шандри з представниками комунальних засобів масової інформації. 

Згурівський район представила газета "Панорама" в особі її головного редактора Лариси Мельник. Під час зустрічі губернатор окреслив принципи подальшої співпраці та зазначив, що виступає за прозору, відкриту, об’єктивну журналістику.

«Актуальним, на сьогодні, є підвищення рівня довіри громадян України до органів виконавчої влади, правоохоронних органів та засобів масової інформації шляхом висвітлення правдивих фактів, незалежних експертних оцінок. Я прихильник того, щоб ЗМІ працювали самостійно та незалежно», - сказав Володимир Шандра.

Представники ЗМІ зауважили, що усвідомлюють свою відповідальність за висвітлення суспільно-політичних процесів в державі,  роль у формуванні суспільної думки та патріотичних настроїв громади.
«Конструктивна співпраця влади та преси має стати майданчиком для відвертого діалогу і налагодження стосунків між політиками та суспільством», - підсумував губернатор.

Нагадуємо, що з недавнього часу газета "Панорама" почала відходити від принципів заангажованості та практики обслуговування однієї партії й окремих осіб. Така політика стала прослідковуватися в наслідок перемоги українського народу над режимом Януковича та після зміни керівництва Згурівської районної ради – співзасновника районного друкованого видання.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.