неділя, 16 березня 2014 р.

Прибирання згурівського дендропарку: люди самоорганізовуються, а чиновники ігнорують

15 березня за ініціативи громади в Згурівці відбувся суботник. Прибрати вирішили славетний дендропарк у центрі селища. Організацію благоустрою взяла на себе активістка ГО "Актив Згурівщини" Ольга Сидоренко-Гембаровська.

На захід вийшли небайдужі згурівчани та комунальники. Понад те, громадську ініціативу вирішила проігнорувати селищна рада та практично всі державні службовці районної адміністрації. Активісти зібралися в центрі об 11:00 та розпочали прибирання, рухаючись вглиб парку через загальноосвітню школу, до ставка та по всій його береговій лінії.

Як повідомляють Згурівській Правді, багато сміття було обабіч всіх доріжок, але траплялися й справжні стихійні смітники вглибині парку. Варто зазначити, що особливо багато їх було сконцентровано навколо загальноосвітньої школи та спортмайданчика. Деякі звалища налічували декілька років й були прикриті гіллям та листям.

Активісти не очікували на таку кількість сміття, тому довелося додатково докуповувати пакети. Вивіз того, що зібрали люди було організовано комунальною службою. Варто відзначити, що на суботнику було багато молоді, а деякі сім’ї приходили у повному складі. Вийшли на прибирання й школярі селища, проте не з усіх навчальних закладів. Зокрема, зовсім не було дітей із згурівської гімназії.

Активісти повідомляють, що такі суботники стануть звичною практикою для Згурівщини.

Фотозвіт Дениса ГригораНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.