понеділок, 24 лютого 2014 р.

Губернатор Київської області пішов у відставку

Губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк подав заяву про відставку. Про це йдеться на офіційному сайті Київської облдержадміністрації.

"Коментуючи своє рішення, Присяжнюк повідомив, що у зв'язку із змінами в управлінні держави і самоусуненням попереднього керівництва країни від виконання своїх обов'язків цей крок є невідворотним", - йдеться в заяві.

"Водночас запевняю, що до прийняття відповідного рішення, я буду виконувати свої обов’язки відповідно до чинного законодавства разом зі своїми заступниками", - говорить Присяжнюк на сайті КОДА.

Сайт Згурівської РДА поки ніяк не відреагував на відставку керівника області. Останні два повідомлення офіційного інтернет--ресурсу райдержадміністрації були зверненнями Присяжнюка (від 21 та 22 лютого). Натомість актуальні новини Згурівського району чиновники продовжують ігнорувати.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.