субота, 22 лютого 2014 р.

Відбулася екстренна позачергова сесія Згурівської районної ради

Фото з сайту Згурівської РДА,
21 лютого на вимогу громади відбулося екстренне засідання тридцять восьмої сесії районної ради шостого скликання. Люди прийшли до кабінетів можновладців та дали дві години на збори депутатів.

Засідання сесії розпочалося о 13:00, а на порядку денному стояло чотири питання:
1. Звіт голови райдержадміністрації Наталії Кам'янецької про свою діяльність;
2. Звернення голови районної ради Сергія Малого;
3. Звіт начальника Згурівського РВ ГУ МВС України в Київські області Сергія Ткаченко;
4. Про саморозпуск депутатської фракції "Стабільність і розвиток".

Голова РДА Наталія Кам'янецька почала доповіть із Заяви громадянина Януковича, що обурило присутніх людей. Крім того, Наталія Володимирівна вирішила не доповідати про свою діяльність, як це значилося в порядку денному, а лише обмежилася звітом про виконання державного бюджету. Після доповіді депутати районної ради та присутні громадяни почали задавали чиновниці запитання.

Голова районної ради Сергій Малий оголосив про саморозпуск осередку партії регіонів у Згурівському районі та показав заяви депутатів-регіоналів про вихід с партії. Крім того, Сергій Анатолійович зазначив, що написав Заяву про відставу з поста голови районної ради задля того, щоб зменшити напруження у суспільстві та повернути орган місцевого самоврядування до конструктивної роботи. Таку заяву люди зустріли оплесками.

Доповідь начальника райвідділку міліції викликала найбільше невдоволення у громади. Сергій Ткаченко відмовився визнавати свої слова образи відносно згурівчан, які утримували згурівських правоохоронців від поїздки на Київ. Крім того, на вимогу людей Ткаченко відповився написати рапорт про відставку, зазначивши, що люди його не призначали, тому не їм його і знімати з посади.

Останнім питанням екстренної сесії була спільна Заява депутатів райради про те, що вони засуджують дії влади, які призвели до гибелі 76 людей від куль силовиків на Майдані Незалежності в Києві та по всій Україні. 22 лютого згурівчани вирішили організувати молебень за невинно вбитими ураїнцями.

ВІДЕО | Виконання гімну під час екстренної сесії Згурівської райради

ВІДЕО | Звіт Кам'янецької

ВІДЕО | Як нач. згурівської міліції ображав людей та посилав на "зачистку" Майдану

ВІДЕО | Доповідь начальника згурівської міліції

ВІДЕО | Доповідь Малого

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.