четвер, 20 лютого 2014 р.

Згурівські регіонали починають виходити з партії

Скрін-шот Заяви на сайті РДА
У результаті вимог громади фракція "Стабільність і розвиток"  Зурівської районної ради оголосила про свій саморозпуск. Про це йдеться у відкритій Заяві депутатів, яка вже розміщена на сайті Згурівської РДА та підписана головою фракції, головою районної ради - Сергієм Малим.

Понад те, стало відомо, що заяви про вихід з партії регіонів написали поки три депутати: Олександр Гончаренко, Станыслав Кошіль, Сергій Очколяс. Депутати обіцяють, що завтра буде більше заяв.

У відкритій Заяві також йдеться про те, що депутати-регіонали відкликають свої голоси за прийняте рішення, у якій засудили Євромайдан та підтримали будь-які дії президента Януковича та уряду. 

Депутати засуджують силове протистояння, закликають до діалогу сторони конфліку, а згурівчан - до порозуміння, миру та громадського спокою.

Текст Заяви:
Заява 
депутатів фракції «Стабільність і розвиток» Згурівської районної ради

Зважуючи на складну суспільно-політичну  ситуацію, заради підтримання громадського порядку і спокою в Згурівському районі фракція «Стабільність і розвиток» прийняла рішення: 
1.     Ми глибоко сумуємо з приводу трагічної загибелі українців та висловлюємо співчуття сім’ям і рідним загиблих.
2.     Засуджуємо силове протистояння влади і опозиції. Всі сторони протистояння мають усвідомити свою відповідальність за збереження єдиної соборної Української держави та розпочати конструктивний діалог з метою подолання суспільно-політичної кризи.
3.     Закликаємо всіх жителів Згурівщини до порозуміння, миру та громадського спокою  заради збереження суверенної, незалежної України.
4.     Відкликаємо  свої голоси за прийняте  рішення від 23.01.2014 року № 284-36-VI  «Про заяву депутатів фракції «Стабільність і розвиток» Зурівської районної ради  щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.
5.     Фракція «Стабільність і розвиток» Зурівської районної ради оголошує про свій саморозпуск.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.