понеділок, 17 лютого 2014 р.

В адміністрації говорили про покращення для ветеранів

Фото з сайту Згурівської РДА
Сьогодні в приміщенні Згурівської РДА відбулася апаратна нарада керівництва району та чиновників стосовно покращення життя ветеранів війни. Як повідомляє офіційний сайт райдержадміністрації, нарада пройшла за участю голови адміністрації Наталії Кам’янецької, голови районної ради Сергія Малого, заступників голови адміністрації, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів адміністрації.

На нараді чиновники розглядали питання реалізації у районі завдань Президента щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни.

"Голова адміністрації, звертаючись до присутніх, зазначила, що завдання Президента України Віктора Януковича спрямовані на покращення якості життя та добробуту людей і є одним із пріоритетів державної політики України. Особлива увага  приділяється ветеранам війни у період Великої Вітчизняної війни.", - говориться на сайті.

На сайті також говориться про те, що в 2013 році до Дня Перемоги в Згурівському районі виплачено разову грошову допомогу 1035 ветеранам війни на суму 314 070 грн. Простим арифметичним обчисленням в одну дію видно, що кожному ветерану держава в середньому виплатила аж по 303 гривні 45 копійок. Така значна матеріальна допомога стала можлива після того, як Кабмін вніс зміни до своєї ж постанови від 2011 року та тим самим збільшив розмір щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

"Ветерани мають можливість безкоштовно оздоровитися в санаторіях Мінсоцполітики, забезпечуються безкоштовними ліками, користуються знижками по оплаті за житлово-комунальні послуги та багато іншого." - похвалилася Кам'янецька.

Так, за інформацією офіційного інтернет-ресурсу Згурівської РДА, в минулому році безкоштовними  ліками було забезпечено трьох інвалідів  війни на суму 1674 грн. та проліковано безкоштовно в районній  центральній лікарні 30 ветеранів  війни на суму 3 616 грн. Таким чином, на лікування кожного ветерана Згурівського району держава потратила в середньому по сто двадцять три з половиною гривні. Крім того, чиновники проінформували, що за державні кошти було проведено зубопротезування одного учасника бойових дій.

Понад те, у 2013 році 137 ветеранам  війни, які користувалися твердим паливом та скрапленим газом, було надано  адресну грошову виплату у розмірі 84 997 грн.

"За результатами апаратної наради дано відповідні доручення керівникам управлінь, відділів та стуктурних підрозділів адміністрації." - підсумовується на сайті РДА. В повідомленні не уточнюється, які саме доручення отримали чиновники та як, власне, вони планують покращувати життя ветеранів у 2014 році.

За матеріалами сайту http://zgurivka-rda.gov.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.