субота, 15 лютого 2014 р.

Дедегація згурівських аграріїв взяла участь у з’їзді АФЗУ

14 лютого в столичному Будинку кіно відбувся XXІV з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України. На захід прибули члени АФЗУ з різних областей. Представити Згурівський район прибуло п'ять аграріїв.

Крім делегатів-фермерів, у заході взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олександр Сень, народний депутат України Михайло Апостол, президент ВГО "Української аграрної конфедерація" Козаченко Леонід Петрович та інші гості.

На заході обговорювалися питання стану й перспектив фермерського руху в Україні, а також проблеми, які перешкоджають розвитку агропромислового комплексу. За словами президента АФЗУ Миколи Миркевича, з кожним днем дедалі більше фермерських господарств зазнають утисків, рейдерських захоплень, стикаються з проблемами реєстрації  договорів оренди, необґрунтованим збільшенням орендної плати. А особливо непокоїть цінова політика держави на сільгосппродукцію.

Подяку від Міністра аграрної політики та продовольства отрмав згурівський фермер Юрій Паливода. Голова АФЗУ Київської області Олександр Чубук звернув увагу на те, що у Мінагрополітики повинен бути заступник міністра, який є представником фермерсокого руху. Крім того, згурівчанин вніс ряд пропозицій щодо спрощення процедури оформлення договорів оренди землі та надання державної підтримки молодим фермерам, які мають аграрну освіту й повертаються в село для того, щоб працювати на землі.

Народний депутат України та фермер Михайло Апостол пообіцяв особисто допомогти у кожному випадку репресій проти аграріїв. Крім того, невідкладно та адекватно реагувати на надмірну увагу до фермерів на місцях, взялися присутні представники міністерств та відовмств.

Згурівська Правда буде інформувати Михайла Володимировича та чиновників про будь-які утиски з боку влади чи контролюючих органів на згурівських хліборобів.

Детальний фотозвіт заходу ТУТ.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.