понеділок, 27 січня 2014 р.

Запрацювала "Згурівська Правда"

27 січня 2014 року стартував проект громадської журналістики "Згурівська Правда".

На сьогоднішній день ми відчуваємо абсолютний брак інформації про те, що відбувається в Згурівці та районі. Глухота... У зв'язку з цим і було створено проект громадської журналістики "Згурівська Правда", в рамках якого кожен згурівчанин зможе відчути себе журналістом та впливати на інформаційний простір району й київського регіону.

Отже якщо Вам набридло жити в «інформаційному вакуумі» та читати те, що пишуть під диктовку можновладців, Ваші права порушують чиновники, а міліціонер погрожує чи вимагає хабара. Та й врешті, якщо Вам є чим поділитися зі згурівською громадою та інтернет-спільнотою – Ви вже практично автор цього ресурсу.

Лишилися технічні формальності. Стати автором проекту громадської журналістики "Згурівська Правда" дуже просто! Для цього достатньо виконати декілька простих кроків за допомогою інструкції «Як стати автором Згурівської Правди».

От і все, ласкаво просимо в Команду!
Адміністратор проекту Чубук Євген.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.