пʼятниця, 31 січня 2014 р.

Круглий стіл у Згурівці: студенти повинні вчитись, а всі інші дивитися Інтер

30 січня у приміщенні Згурівської гімназії керівництво району зібрало круглий стіл для того, щоб обговорити суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в Україні. Допоки невідомо, чому для цього заходу було обрано саме приміщення навчального закладу, в якому на той час проходили заняття.

"Голова райдержадміністрації зустрілася з представниками духовенства, головами громадських  організацій, профспілок, ветеранським активом, освітянами, медиками, працівниками культури, молоддю, була запрошена батьківська громадськість, господарники, небайдужі громадяни, активісти Євромайдану" - повідомляє офіційний сайт Згурівської райдержадміністрації.

Відомо, що на захід було запрошено лише окремих опозиційних депутатів та лідерів думок, які не мають відношення до влади в районі та не входять в Партію регіонів. Сайт Згурівської райдержадміністрації називає їх просто: "активісти Євромайдану". Цікаво, що "активісти Євромайдану" не можуть бути одночасно небайдужими громадянами, господарниками, громадськими діячами, лікарями, вчителями, молоддю, батьками, працівниками культури, духовенством і т.д. Цю окрему касту запросили за 15 хвилин до самого заходу, тому долучитися до нього встигли лише член ВО "Свобода" Степан Кузьмич та депутат Згурівської районної ради Юрій Палівода.

Керівництво району повідомило, що всі установи працюють у звичному режимі над забезпеченням життєдіяльності району, дбають про сьогоднішню стабільність  і працюють на перспективу заради кращого життя наших людей. "Діти та студентська молодь повинні навчатися, а не страйкувати", додала голова Згурівської РДА Наталія Кам'янецька.

Позицію голови райдержадміністрації підтримав і голова районної ради, голова районної організації Партії регіонів С. Малий, зазначивши: “На  сьогодні головне  завдання для всіх - знайти шлях виходу з політичної кризи. Начальник Згурівського райвідділку міліції у свою чергу назвав провокацією розгін студентів 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві та закликав всіх дивитися телеканал "Інтер", оскільки той найбільше об'єктивно подає інформацію про події в країні.

Степан Кузьмич зазначив, що побиття дітей та журналістів, а також катування й викрадення активістів є недопустимим. "Діалог має вестися по-іншому. Щоб не ускладнювати обстановку, влада повинна обговорювати свої дії з людьми. Ми в Згурівці маємо вберегти наших людей від протистояння  і не допустити щоб постраждали земляки,  тому що нам ділити нічого."

"Майдан буде допоки не буде звільнений останній патріот-заручник, допоки не будуть покарані ті, хто катував українців, допоки не буде знайдено всіх безвісти зниклих. Може Майдан буде більший чи менший, можливо це буде одна палатка, чи це буде біля прапора стояти варта яка чекатиме останнього патріота який повернеться до своїх побратимів", заявив Степан Степанович.

Сказав слово і представник молоді - Євген Волочнюк. "Я, як представник молоді, є противником будь-яких силових дій. Не потрібно загострювати ситуацію. Якщо ми хочемо жити в розвиненому європейському суспільстві, ми зобов’язані думати і діяти по-європейськи. Які б політичні погляди ми не підтримували ми повинні докласти всіх зусиль для досягнення єдності, миру та спокою в країні”, - зазначив Є.Волочнюк.

За інформацією Згурівської Правди, Євгена часто помічають на різноманітних заходах селища та району, де він виступає від Партії регіонів. Натомість відомо, що згурівська молодь не уповноважувала його представляти свої інтереси на круглих столах та переговорах із владою й громадськими організаціями.

За матеріалами: http://zgurivka-rda.gov.ua/ 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.