четвер, 30 січня 2014 р.

Завтра Згурівський райсуд вирішить, чи забирати водійське посвідчення у згурівського автомайданівця

Завтра, 31 січня Згурівський районний суд розгядатиме справу про адміністративне правопорушення Лусти Олексія. Він обвинувачується в тому, що 29 грудня не зупинився на вимогу інспектора ДАІ,
рухаючись у потоці автомобілів на вул. Богатирській в Києві.

Як повідомляв раніше департамент ДАІ МВС, у той день під час автопробігу до "Межигір’я" водії масово вчиняли правопорушення, не зупиняючись на вимогу ДАІ, за результатами чого було складено декілька сотень ідентичних рапортів. Через це державтоінспекція тимчасово вилучала водійські посвідчення і направляла матеріали справ до суду для встановлення міри покарання порушникам. Попав до цього списку й згурівчанин.

Це буде вже друге засідання Згурівського районного суду в цій справі. Перше засідання відбулося 21 січня. Тоді суддя Денисенко Н.О. відхилила клопотання про затребування доказів адміністративного правопорушення від інспектора ДАІ, який складав рапорт та клопотання про заслуховування свідків. Суддя також задовільнила клопотання про виклик до суду інспектора ДАІ, який склав протокол та перенесла засідання на 10 днів.

Як повідомив Луста, до справи він додав запис відеореєстратора, на якому видно, що жоден працівник ДАІ в той день та час його не зупиняв.

Відомо, що деякі суди не стали позбавляти активістів водійських посвідчень та вже винесли рішення про закриття справ. Зокрема Подiльський районний суд Києва закрив провадження у справi щодо позбавлення водiйських прав автомайданiвців Сергiя Дихтярева та Сергія Бороди, а протокол ДАI у справі Ольги Коренюк вiдправив на доопрацювання. Про це повідомляє прес-служба партії ВО «Батьківщина», а також офіційна сторінка Автомайдану в соціальній мережі Facebook.

«Нашому активістові Сергію Бороді голова Подільського суду Супрун закрила справу про позбавлення прав! Тобто, з нього зняли претензію офіційно! Це перемога! І далі будуть ще перемоги! Бо разом ми – сила!», - йдеться на сторінці Автомайдану. 

Згурівчани збираються завтра прийти та підтримати земляка до залу судових засідань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.