середа, 29 січня 2014 р.

Присяжнюк каже, що люди не знають чому протестують і що буде далі

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк заявив, що спілкуючись з мітингувальниками, не почув жодної конструктивної пропозиції щодо вирішення проблем, які у зв'язку з масовими протестами виникли в країні. Він також додав: "На запитання, чому це відбувається, і що буде далі, ніхто з протестувальників відповісти не може."

Про це йдеться в заяві Анатолія Присяжнюка на офіційному сайті Згурівської районної державної адміністрації з посиланням на сторінку очільника області у соціальній мережі Фейсбук.

Присяжнюк також повідомляє, що лідери опозиції і міжнародна спільнота закликають мітингувальників не штурмувати регіональні адміністрації. У зв'язку з цим виникає враження, що керманич Київщини або видає бажане за дійне, або ж навмисно робить підміну понять.

Відомо, що лідери опозиції та представники деяких країн закликали не штурмувати урядові установи після захоплення Міністерства юстиції та Міністерства палива й енегретики. Втім у їхніх заявах немає ані слова про регіональні адміністрації. Більше того, опозиція вітає факти утворення Народних Рад в регіонах.

Крім того, на вимогу опозиції були звільнені будівлі вищезгаданих міністерств а також приміщення Міністерства аграрної політики України, в якому 24 січня з метою обігріву розмістились активісти "Спільної справи".


Подібні заяви Присяжнюка з'являються на сайті Згурівської районної державної адміністрації 2-3 рази на тиждень, що становить значну частину новин району.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.