Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

1. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті "Згурівська Правда"належать проекту громадської журналістики "Згурівська Правда" та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, новини, інтерв’ю фото, відео та аудіоматеріали.

2. Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію розміщену на на сайті "Згурівська Правда" за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та гіперпосилання на відповідний сайт "Згурівська Правда". Для друкованих видань – текст та адреса сайту. Для електронних ЗМІ – усне посилання на сайт. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права".

3. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.