вівторок, 7 травня 2019 р.

Результати 2 туру виборів Президента України: Згурівський район (ІНФОГРАФІКА)

21 квітня 2019 рокі відбувся другий тур чергових виборів Президента України до якого вийшли 2 кандидати: діючий Президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

30 квітня Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати 2 туру виборів. Так, відповідно до офіційних результатів, відсоток голосів виборців поданий за кожного кандидата по Україні: Володимир Зеленський – 73,22%, Петро Порошенко – 24,45%

Кількість голосів виборців поданих за кожного кандидата: Зеленський Володимир – 13 541 528 голосів,  Порошенко Петро – 4 522 450 голосів виборців. Таким чином, за даними остаточних результатів виборів президента шоумен Володимир Зеленський майже на 48,77 відсоткових пунктів випередив Петра Порошенка.

"Згурівська Правда" підготувала аналіз результатів голосування виборців Згурівщини під час другого туру виборів Президента.

Загалом, у Згурівському районі під час 2 туру президентськихї виборів проголосувало 9202 з  15072 виборців. Це 61,09% від виборців, які були внесені до списків на дільницях. До прикладу на позачергових виборах Президента України у 2014 році проголосувало 67% виборців Згурівщини, на позачергових виборах до Верховної ради України - майже 56%, а на останніх місцевих - трішки більше 55%.

За Володимира Зеленського свої голоси віддали 6749 виборців, за Петра Порошенка проголосувало 2273 виборців. Таким чином, за даними остаточних результатів виборів Президента України Володимир Зеленський у Згурівському районі отримав 73,34% голосів виборців, що прийшли на дільниці, у той час, як діючого Президента Петра Порошенка підтримали рівно втричі менше - 24,70% виборців Згурівщини, які взяли участь у голосуванні.

Таким чином Володимир Зеленський майже на 48,64 відсоткових пунктів випередив Петра Порошенка у Згурівському районі.

Під час другого туру Володимир Зеленський переміг на усіх 29 дільницях Згурівського району. На деяких дільницях Згурівщини Володимир Зеленський набрав у чотири рази більтше ніж Петро Порошенко. А на одній - майже в сім разів більше. Але про це трохи згодом.Фактично, у відсотковому співвідношенні результати співпали із загальноукраїнським показником, але дещо відрізняються від регіональних. Варто зазначити, що за результатами 2 туру Петро Порошенко набрав 27,68% у Київській області, що на 3 відсотки більше за показник у Згурівському районі. У той же час Володимир Зеленський у Київській області отримав 70,02% голосів, що на 3,3% менше, ніж на Згурівщині.

Загалом результат Петра Порошенка у Згурівському районі є чи не найгіршим на Київщині та у 98 територіальному виборчому окрузі, куди входить Згурівщина. Так, у 98 окрузі свої голоси за Володимира Зеленського віддали 69,44% виборців, а за Петра Порошенка проголосувало 28,29%.

Читайте також: За службове підроблення судитимуть голову Згурівської РДА


Значний провал результатів Петра Порошенка у Згурівському районі можна пояснити незадоволення людьми не лише політикою Гаранта Конституції, а й його командою на місцях. Очевидно, що постійні земельні скандали за участю перших осіб району, кримінальні та адмінкорупційні справи проти посадової особи, яка призначенна Президентом Порошенком - голови місцевої РДА Валерія Мозгового, не залишились поза оцінкою жителів Згурівщини.

Читайте також: Прокурором Київської області висунуто підозру голові Згурівської РДА


Нагадаємо, що у 2014 році, на у першому турі позачергових виборів Президента України Петро Порошенко отримав 60% виборців Згурівщини.

Варто зазначити, що активна агітація місцевих латифундистів та агрохолдингів за Петра Порошенка не дала результатів. Фактично, вони не мають впливу під час виборчих кампаній до центральних органів влади. Не дав потрібного результату й адмінресурс.

Читайте також: Голову Згурівської РДА визнано винним у вчиненні адмінкорупції


Окремої уваги заслуговує достатньо великий відсоток виборців, які 21 квітня прийшли на виборчі дільниці Згурівського району, але не віддали голоси за жодного з кандидатів - зіпсувавши виборчі бюлетні. Так, на деяких дільницях кількість зіпсованих бюлетнів сягала 3%. Зокрема, 3,16% бюлетнів було зіпсовано у Щасливому; 2,97% - у Красному; 2,66% - у Згурівці; 2,67% - в Аркадіївці; 2,34% - у Лизогубовій Слободі; 2,27% - у Малому Круполі; 2,06% -  у Малій Супоївці; 2,01% - у Шевченковому. Загалом у Згурівському районі під час 2 туру виборів Президента України було зіпсовано 1,83% бюлетнів.

Найкращий результат Володимир Зеленський отримав у Старій Оржиці, отримавши 85,25% виборців, набравши в 6,6 разів більше ніж Петро Порошенко (12,84%).Найкращий результат Петро Порошенко отримав у Малій Супоївці. Тут за нього проголосували 36,08% виборців, що взяли участь у голосуванні. За Володимира Зеленського на проголосували 61,68% жителів Малої Супоївки, які мають право голосу і скористалися ним 21 квітня 2019 року.У Згурівці за Петра Порошенка проголосувало 25,47% виборців, у той час, як за Володимира Зеленського - 71,51%.


У найбільшому селі району - Новій Олександрівці Володимир Зеленський набрав майже в 4,5 рази більше, ніж діючий Президент Петро Порошенко: 80,56% проти 18,20%.


Далі у вигляді інфографіки подаємо результати голосування під час 2 туру виборів Президента України по кожному населеному пункту Згурівського району.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.