четвер, 28 лютого 2019 р.

Вимкнені світлофори, Нацгвардія і автобуси з "електоратом": Порошенко приїхав на форум у Бровари (ВІДЕО)

У понеділок, 25 лютого, в Бровари приїхав президент України Петро Порошенко на молодіжний форум і на зустріч з жителями міста. Президента чекали на площі Свободи одразу після засідання, на 18:00, однак він приїхав на годину пізніше, а після виступу люди поділилися своїми враженнями про захід.

Про це повідомляє "Сайт міста Бровари", передає "Згурівська Правда".

Президент у своєму виступі зазначив єднання, яке зараз необхідно суспільству і що його вдалося досягти, а ще вказував на необхідність подолати бідність, і за його словами, це відбувається вже зараз.


Під час виступу Порошенка люди вигукували тези про відсутність досягнень, про Роттердам+ та інше. На площу Свободи також прийшли і інвестори скандальної забудови ЖК "Діамант" та принесли плакати, які намагалися розгорнути. Однак багато критики вилилося і на президентський кортеж, заради якого по всьому місту вимкнули світлофори, а після візиту президента його так і не включили. Також люди розкритикували "електорат", привезений на автобусах на київських номерах і Нацгвардію, яка прибула разом з Порошенко.

Згурівських чиновників на зустріч із Порошенком возили 4 шкільні автобуси, повідомляє портал "Моя Київщина". Натомість, у Згурівці В Згурівці через приїзд Президента на Київщину не відбувся суд над головою Згурівської РДА Валерієм Мозговим.

Читайте також: За службове підроблення судитимуть голову Згурівської РДА


"Я розумію їхав президент, вимкнули світлофори, поставили скрізь регуляторів, але коли він проїхав, регулятори відразу пішли, а світлофори так і не працюють. Невже їх так складно включити? І потрібен приїзд президента, якщо це викликає дискомфорт частини броварчан?", - написав Руслан Сніжко.

"А він приїхав як Президент, або як кандидат в Президенти? І за чий рахунок таке "весілля": за наш чи його особистий? Стоять, незрозуміло для чого, люди з написом на спині "Національна гвардія", які не знають куди себе подіти, навряд чи це прикрашає цей візит", - зазначив Василь Богданенко.

Перед приїздом Порошенко на сцені виступала рок-гурт Kozak System, а разом з президентом на зустріч приїхали міський голова Броварів Ігор Сапожко, депутат Ради Павло Різаненко, герой України Володимир Перел і глава Міністерства у справах ветеранів Ірина Фріз.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.