неділя, 18 листопада 2018 р.

Про боротьбу та перші перемоги громадськості Згурівщини над свавіллям влади, - правозахисники

Не будемо довго акцентувати увагу на всіх негативах, які творяться не тільки на рівні нашого рідного Згурівського району, а і взагалі в цілому в країні. Про це вже було написано не один раз як "Згурівською Правдою", так і іншими незалежними і незаангажованими засобами масової інформації та інтернет-ресурсами.

Однак, не дивлячись ні на що, чиновники районного та обласного рівня продовжують творити свій «владобеспрєдєл», якому здається кінця не буде. І щоразу їхні дії набувають все більш ганебного цинізму та вседозволеності.

Нещодавно Згурівщину сколихнула резонансна справа, коли з метою позбавлення законно отриманих земельних ділянок фермера Згурівського району Крука Володимира Гнатовича, чиновники подали до суду. І приводом стало просто абсурдне твердження про те, що нібито вони (чиновники) тепер по іншому трактують Закон який надавав право на отримання в користування земельних ділянок, (тобто тоді вважали, що надавав право на отримання земельних ділянок, а тепер передумали). Навіть у всіх міжнародних Конвенціях та Деклараціях, що захищають права людини чітко вказано, що Закон, у разі його зміни, не має зворотної сили…

Ну а щоб придумати по іншому трактувати одну і ту ж норму Закону (так як захочеться), то таке можливо напевно тільки у нас. Крім того таким же чином надавалися земельні ділянки в районі і великим земельним «магнатам» та їх «свиті», а претензії виникли тільки до невеликого фермера Курка Володимира Гнатовича (в чиїх же інтересах діяли чиновники?).

Обуренню такого не було меж. Проти такого свавілля чиновників повстали не тільки фермери, а і звичайні громадяни, хто самостійно обробляє свої паї чи землі надані для особистого селянського господарства та городництва, адже таким «беспрєдєльним» способом можна відібрати земельні наділи у будь-кого з громадян. Навіть присадибні ділянки (а що заважає «перетрактувати» будь-який Закон, якщо вже є практика?).

За шість судових засідань при майже щоразу переповнених, від бажаючих побачити таке на власні очі, залах суддя Згурівського районного суду таки винесла справедливе рішення, яке прямо суперечило волі чиновників, і закрила справу подану до Згурівського районного суду з придуманих незаконних підстав. Ухвалою від 07.11.2018 року Київський апеляційний суд залишив у силі Рішення Згурівського суду у цій справі, залишивши взагалі без розгляду апеляцію подану чиновниками, довівши тим самим безглуздість і безтолковість висунутих ними претензій.

Але ж це ще тільки початок і одна із ланок «протистояння» розпочатого чиновниками. Наступне судове засідання у Згурівському районному суді вже чекає громаду 21.11.2018 року, у справі де чиновники районного значення, - голова Згурівської районної ради Київської області Івченко О.М.; Голова Згурівської РДА Мозговий В.М., (якому виявляється мало того, що його судять за вчинення умисного посадового корупційного злочину, в своїх власних інтересах, інтересах своїх родичів та інтересах декого зі співробітників правоохоронних органів, для отримання у власність земельних ділянок позбавили земельної ділянки матір та опікуна інваліда І-ої групи Баришевського Івана Володимировича, Баришевську Ганну Миколаївну. Щоб піти на таке, не знаємо навіть який потрібно мати в собі «розмір» жадібності і цинізму. А що буде далі?.. Відбиратимуть приватні будинки? Квартири? Велосипеди? Після такого чекати можна на будь-що.

Усіх небайдужих повідомляємо, що початок засідання призначено на 14:15 год. 21.11.2018 року, і цікаво побачити, хто прийде представляти інтереси влади та її чиновників, що дійшли до такого безчинства і, напевне, втратили не тільки совість, а і взагалі людську гідність.

Правозахисники: Явон А.В., Борщевський Ю.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.