пʼятниця, 16 листопада 2018 р.

У Згурівці рятувальники та працівники поліції провели профілактичну бесіду зі школярами (ФОТО)

15 листопада у Згурівській загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відбулась так звана «Лінійка» в якій взяли участь рятувальники, інспектор з ювенальної превенції Згурівського відділення поліції та начальник Згурівського РС з питань пробації та виконання покарань.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на пре-службу ГУ ДСНС у Київській області та сторінку ювенальної превенції Згурівського відділення поліції у мережі Facebook.

Під час проведення даних заходів, з підростаючим поколінням, яких зібралось 485 чоловік було проведено профілактичні бесіди з метою попередження дитячої злочинності в Згурівському районі, а також було роз’яснено правила пожежної поведінки в побуті та при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів, а також про небезпеку піротехнічних засобів.

Інспектор з ювенальної превенції Згурівського відділення поліції нагадала дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі. Школярам роз'яснено їх права та обов'язки як учасників дорожнього руху, як пішоходів так і велосипедистів. Дітям наголошено на дотриманні правил дорожнього руху, в тому числі переходу проїжджої частини, а також діти дізналися чого не слід робити на дорозі.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.