вівторок, 2 жовтня 2018 р.

У Згурівських школах вже більше місяця не харчують дітей

Фото "КиевVласть"
Майже через місяць після початку шкільних занять, у двох Згурівських школах учні залишаються без харчування. Йдеться про НВК "Гімназія-загальноосвітня школа I ступеня" і Згурівську ЗОШ I-III ступенів. Керівництво Київської області та Згурівського району попросили негайно втрутитися.

Про це повідомляє "КиевVласть", передає "Згурівська Правда".

Як стало відомо, до депутата Київської облради від Згурівщини Євгена Чубука звернулися батьки учнів першого класу Згурівського навчально-виховного комплексу "Гімназія-загальноосвітня школа I ступеня". Вони поскаржилися, що за станом на 27 вересня 2018 року всі учні комплексу досі не харчуються. Така ж ситуація, за словами депутата, і в Згурівській школі I-III ступенів.

У зв'язку з цим Євген Чубук написав звернення до голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горганаа та голови Згурівській районної держадміністрації Валерія Мозгового з вимогою негайно вжити заходів з організації харчування школярів.

Станом на сьогодні, 2 жовтня 2018 р., харчування дітей у вищезгаданих освітніх закладах Згурівського району не розпочалося.

Нагадаємо, що в кінці минулого року спалахнув скандал щодо харчування учнів київських шкіл і вихованців дитсадків. Батьки дітей поскаржилися, що якість харчування в школах Дніпровського і Дарницького районів суттєво погіршилася. За їхніми словами, підприємство, що централізовано поставляло продукти в школи, має відношення до одного з великих супермаркетів. Батьки запідозрили, що в шкільні їдальні поставляються прострочені продукти, яуі не були продані в магазинах і вимагали від влади столиці втрутитися в ситуацію.

У Київській міськдержадміністрації (КМДА), в свою чергу, відреагували, рекомендувавши районним управлінням освіти розривати договори з недобросовісними постачальниками харчування в дитячі садки і школи. Крім того, влада рекомендує договори з постачальниками укладати не більше, ніж на півроку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.