понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Губернатор Київщини Олександр Горган другий рік не виконує обіцянок

Щорічна статистика аналітиків веб-порталу "Слово і Діло" показала, що за другий рік роботи губернатор Київщини Олександр Горган знову не виконав жодного своєї обіцянки. Горган знову став єдиним пустословом серед керівників ОДА країни.

Про це повідомляє "КиевVласть" із посиланням на веб-портал "Слово і Діло", передає "Згурівська Правда".

За даними видання, найбільшу кількість обіцянок серед своїх колег виконав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко (на посаді з 26 березня 2015 року). Він дав 117 обіцянок, з яких виконав 75 ​​(64%), 7 провалив (7%). Ще 35 даних обіцянок (30%) чиновник повинен втілити в життя.

На другому місці по виконанню голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко (з 9 вересня 2014 року) із 80 обіцянок виконав 49 (61%) і 12 - провалив (15%). За ним числиться ще 19 обіцянок, а це майже чверть обіцяного.


"Жодного обіцянки не виконав Олександр Горган (Київська ОДА), який вже два роки на посаді", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що серед невиконаних обіцянок голови КОДА Олександра Горгана - будівництво сучасного районного будинку культури у Згурівці. Цю обіцянку губернатор Київщини дав під час свого першого візиту у Згурівський район невдовзі після свого призначення.

В минулому році рейтинг виконання обіцянок був аналогічним.

До невиконаного Горганом відносять також обіцянки по будівництву сучасного велотреку в місті Біла Церква та провал транспортної реформи. Також Горган обіцяв запровадити в столичному регіоні конкурентну систему пасажирських перевезень, але так і зміг втілити свої слова в життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.