пʼятниця, 6 липня 2018 р.

Масове отруєння дітей у таборі на Переяславщині: з’ясувались неймовірні подробиці (ВІДЕО)

Батьки дітей, які отруїлись в таборі "Славутич" у селі Циблі на Переяславщині, вважають, що харчі, якими годували вихованців, зберігались неналежно, особлива підозра на йогурт.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сюжет "Вікна-новини".

Адміністарція табору, коли стало відомо про масове погіршення стану дітей і звернення 12-ти вихованців за медичною допомогою, почала мити харчоблок табору з хлором. На територію табору 3 липня не пускали не тільки журналістів, а й кілька годин протримали в очікування представників контролюючих органів, включно з Держспоживслужбою і прокуратурою.

Поліція почала кримінальне провадження за фактом.

Загалом отруїлись 12 дітей — це юні гімнастки, які були в таборі з тренерами. У найгіршому стані — в реанімації на штучній вентиляції легень з набряком мозку — 8-річна дівчинка. Решту після обстеження медиками батьки забрали додому. Симптоми в усіх постражадлих дівчаток однакові — скаржились на біль у животі і нудоту.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.