четвер, 7 червня 2018 р.

Згурівчанин у складі збірної команди Київщини з тхеквондо здобув 1 місце у відкритому кубку Хмельницької області (ФОТО)

Згурівчанин Сергій Брунов у складі збірної команди Київщини з тхеквондо зайняв 1 місце категорії туль та 2 місце в  категорії спаринг на відкритому кубку Хмельницької області, що проходив у м. Кам'янець-Подільський.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку CК "Басстіон" у Facebook.

Загалом, збірна команда Київської області зайняла друге місце у відкритому кубку Хмельницької області.

"Наша збірна завоювала 20 золотих медалей, чотири з яких вибороли яготинці", - зазначається у повідомленні Максима Смірнова на сторінці спортивного клубу "Бастіон".

Нагадаємо, 10 березня на Чемпіонаті Київської області з "Таеквондо ІТФ" у м. Березань, 12-річний Сергій Брунов зі Згурівки виборов золото. Перемога на Чемпіонаті Київщини дала змогу юному спортсмену представляти Згурівщину у збірній області.