вівторок, 3 квітня 2018 р.

У Броварському районі селяни помирають від раку через діяльність підприємства “Камелія” (ВІДЕО)

Один з найбільших вітчизняних виробників квітів ТОВ «Камелія-PR» забруднює хімічними добривами ґрунтові води села Княжичі на Київщині, чим наражає місцевих мешканців на смертельну небезпеку.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на кореспондент порталу "ІНФОРМАТОР", який відвідав населений пункт у Броварському районі Київської області аби на власні очі пересвідчитися у складності становища, у якому перебувають мешканці Княжичів.


Одна з мешканок села, садиба якої знаходиться безпосередньо під територією, яку підприємство “Камелія” використовує для вирущування квітів, показала журналістам якою водою вимушені користуватися вона та її односельці.

Причиною характерного рожевого кольору рідини, за свідченням численних незалежних перевірок, проведених мешканцями седа спільно з депутатом Княжицької сільради та головою комісії з питань перевірки забруднення навколишнього середовища ТОВ “Камелія” Дмитром Івановим, є надзвичайно великий вміст нітратів.

Саме вони є основними компонентами мінеральних добрив, які розпиляються робітниками підприємства з метою збереження рослин у належному стані.

Через відсутність очисних споруд у ТОВ “Камелія”, нітрати вільно потрапляють у землю та забруднюють підземні води, які і використовуються селянами для приготування їжі та інших побутових потреб.

Саме підвищений вміст компонентів мінеральних добрив у питній воді, за результатами експертиз, став причиною аномального сплеску захворюваності на рак у мешканців Княжичів.

Вони, разом з Івановим вимагають у сільського голови та місцевих депутатів втрутитися у ситуацію і захистити їх сім’ї від тих загроз, які створило своєю діяльність ТОВ “Камелія”.

Однак, ні сільський голова, ні деякі депутати, не бажаючи конфліктувати з впливом підприємством, відхрещуються від питання забуруднення води у Княжичах, вважаючи пряму загрозу життю власних громадян “ситуацію, що не стоїть в порядку денному у житті села”.

Дмитро Іванов запевнив журналістів, що найближчим часом відбудуться збори громади, на яких він особисто вимагатиме усунення від виконання повноважень місцевих депутатів, що саботують вирішення ключової проблеми села та ставитиме питання про повне припинення діяльності ТОВ “Камелія” у Княжичах.

Відомо, що раніше мешканці села Княжичі Броварського району Київської області звернулися до місцевих органів державної влади з вимогою перешкодити забрудненню ґрунтових вод та колодязів підприємством “Камелія”.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.