вівторок, 13 березня 2018 р.

Депутата Золотоверхого таки зняли з голови бюджетної комісії Згурівської райради

На останній лютневій сесії Згурівської районної ради депутати прийняли рішення замінити голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на опубліковані результати поіменного голосування та проект рішення Згурівської районної ради.

Для цього в одному рішенні депутата Сергія Золотоверхого (ВО "Батьківщина") довелося виводити зі складу бюджетної комісії, вводити в неї депутата Сергія Твердохліба (Най край), а потім обирати останнього головою комісії.

Читайте також: Згурівська райрада відмовилася засуджувати свого депутата, який б'є та залякує згурівчан


Нагадаємо, що за відсторонення депутата Золотоверхого від виконання обов'язків голови комісії з питань бюджету та відкликання останнього як депутата протягом майже двох років виступала депутатська фракція ВО "Свобода".

Так, це питання вперше піднімалося на сесії районної ради ще у травні 2016 року.

Тоді  голова фракції ВО "Свобода" у Згурівській районній раді Степан Кузьмич закликав депутатський корпус райради дати належну оцінку незаконним діям депутата Золотоверхого та зважаючи на неналежне виконання своїх обов'язків як голови комісії й систематичні прогули запропонував відсторонити Сергія Золотоверхого від виконання обов’язків голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів і соціального-економічного розвитку Згурівської районної ради та розпочати процедуру відкликання депутата, який ганьбить представницький орган Згурівського району.

Читайте також: Депутату Згурівської райради повідомив про підозру особисто прокурор Київської області (ФОТО)


Разом із тим, тоді така пропозиція не лише не знайшла підтримки серед депутатського корпусу, а й отримала жорстку реакцію від фракції Аграрної партії. Депутати навіть не допустили включення цього питання до порядку денного, не дивлячись на те, що проект рішення і такі заходи щодо депутата було рекомендовано постійною комісією з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Згурівської районної ради.

Тоді дану ініціативу підтримала лише фракція ВО "Свобода".

Разом із тим, рішення про зміну голови бюджетної комісії Згурівської райради 13 лютого 2018 року було прийнято практично одноголосно: 14 - "за". Жоден депутат не проголосував "проти" та не утримався. Депутат Твердорхіб за своє обрання на голову бюджетної комісії не голосував.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.