субота, 10 березня 2018 р.

Київська область отримала 11 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи (КПК)

Згідно наказу МОЗ України №346 від 27.02.2018 р. Київській області виділено 11 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи (КПК).

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на Департамент охорони здоров’я КОДА.

Департаментом охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації проведено розподіл на райони та міста і вже найближчим часом вакцина надійде до медичнихзакладів охорони здоров’я області.

Згідно статистичних даних, станом на 05.03.2018 р,з початку нинішнього рокуза медичною допомогою з підозрою на кір у Київській області звернулася 121 особа, з них 71 дитина.

Хворих, які не мають щеплення на кір – 77 осіб, з них 49 дітей. Відповідно щеплених - 45, з яких 23 дітей.

Читайте також: У Згурівському районі з початку року на кір захворіли 5 осіб


Лабораторно підтверджено захворювання на кір у 76 осіб, з них у 43 дітей.

Найбільшевипадків хворих на кір зареєстровано:у Бородянському районі – 12 осіб, з них 6 дітей тау Макарівському– 16 осіб, з них 11 дітей, у Тетіївському районі - 13 осіб, з них 4 дітей, в Ірпінському регіоні - 7 осіб, з них 5 дітей, у Києво-Святошинському районі - 9 осіб, з них 6 дітейта у Згурівському районі - 5 осіб, з них 3 дітей.

Департамент охорони здоров’я КОДА наголошує, що специфічного лікування від кору немає. Втім захворювання можна запобігти. Від корузахистять 2 дози вакцини КПК.Згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні, в 12 місяців проводять перше щеплення від кору, а в 6 років — планову ревакцинацію. В середовищі, де рівень охоплення вакцинацією не нижчий за 98%, хвороба не буде поширюватися. Охоплення вакцинацією формує так званий колективний імунітет.

Тож, закликаємо батьків вчасно вакцинувати своїх дітей відповідно до календаря щеплень.  Якщо ж вчасно не вдалося отримати щеплення, варто його зробити якнайшвидше. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.