середа, 28 лютого 2018 р.

На Київщині екс-голові суду оголосили підозру через вироки щодо активістів Майдану

Голові Обухівського району та одному із суддів оголосили підозру через винесення необгрунтованих вироків активістам автоходи

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ГПУ.

Генпрокуратура розслідує факти винесення неправосудних рішень суддями у січні 2014 року стосовно учасників мирних акцій протесту, що призвело до необґрунтованого їх притягнення до адміністративної відповідальності. Прокуратура також підозрює, що голова суду покривав вчинення зазначених тяжких злочинів та службової недбалості, а також втручався у роботу автоматизованої системи документообігу Обухівського суду.

У результаті Генпрокуратура оголосила підозру колишньому голові Обухівського районного суду Київської області та одному з суддів вказаного суду у винесенні неправосудних постанов, якими незаконно притягнуто до адміністративної відповідальності учасників автоходи у грудні 2013 до президентської резиденції "Межигір’я".

Наразі вирішується питання про обрання вказаним особам запобіжних заходів. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що під час Революції Гідності за поїздку до резиденції Віктора Януковича у Межигір'ї Згурівський районний суд позбавив згурівського автомайданівця Олексія Лусту водійського посвідчення на три місяці

Тоді суддя Наталія Денисенко відмовилася визнавати запис відеореєстратора з автомобіля Лусти як доказ невинуватості, а також назвала свідчення двох свідків неправдивими та такими, що покривають вину правопорушника.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.