неділя, 25 лютого 2018 р.

Апеляційний суд зобов'язав Згурівську райраду та відділ освіти РДА оформити документи на 29 га землі навчального закладу

Постановою Київського окружного адміністративного суду задоволено позов Бориспільської місцевої прокуратури до Згурівської районної ради, відділу освіти Згурівської РДА про зобов’язання вчинити дії щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку загальною площею 29 га.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що рішенням Київської обласної ради від 2013 року безоплатно передано майно, що знаходилося на балансі Згурівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до спільної власності територіальних громад сіл та селища Згурівського району.

Читайте також: За службове підроблення судитимуть голову Згурівської РДА


Серед майна, яке передано у комунальну власність територіальної громади Згурівського району була земельна ділянка навчального закладу загальною площею 29 га.

Однак, з 2013 року жодних дій щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку Відділом освіти Згурівської районної державної адміністрації не вжито.

Таким чином, Згурівською РДА порушено чинне законодавство, що створює передумови для зловживань щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою, ризики для нормального функціонування школи та навчального процесу та може призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей.

Читайте також: На голову Згурівської РДА складено протокол про адмінкорупцію


За наслідками перегляду вказаного рішення в апеляційному порядку судом рішення суду першої інстанції про задоволення позову прокурора залишено без змін.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.