вівторок, 16 січня 2018 р.

Супрун розкритикувала висновки експертизи щодо дитячого хірурга із обласної дитячої лікарні у Боярці

Уляна Супрун, в.о. охорони здоровя України поставила під сумнів висновки експертизи, про те, що хірург з Київської обласної дитячої лікарні в місті Боярка був тверезим.

Про це вона написала а своїй сторінці у Facebook, інформує "Згурівська Правда".

"Судячи з протоколу, прикріпленого до запису на офіційній сторінці служби, медична експертиза відбувалась о 10:23 ранку 15 січня - через більше як 12 годин після інциденту в лікарні. За цей час алкоголь міг вийти з організму природнім шляхом, не кажучи вже про те, що можна було здійснити заходи по дезінтоксикації організму з метою прискореного виведення алкоголю.

Ми офіційно заявляємо про медичну некоректність подібного висновку через велику можливість впливу на результати багатьох сторонніх факторів" - наголосила міністр.


Нагадаємо, соцмережі вразила інформація про те, що у Київській обласній дитячій лікарні в місті Боярка дітей приймав п'яний лікар. Про це написав у Facebook голова дитячого будинку сімейного типу Володимир Родиков, який привіз у медустанову свою дитину з підозрою на апендицит.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.