вівторок, 23 січня 2018 р.

Нова Олександрівка може залишитись без води через борги Згурівської РДА

Село Нова Олександрівка Згурівського району може залишитися без водопостачання, адже Згурівська РДА заборгувала 42 тис грн підприємству, яке є займається централізованим водопостачанням та водовідведенням.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на повідомлення директора СОК "Добробут" Григорія Кашуби  у Facebook, передає "Згурівська Парвда".

Так, директор підприємства повідомив, що Згурівська РДА заборгувала СОК "Добробут" 42 тис. грн. за надані населенню пільги та субсидії.

"Згурівська Райдержадміністрація заборгувала СОК "Добробут" (це маленька, з 5 чоловік організація, яка займається централізованим водопостачанням та водовідведенням) 42 000 грн компенсації за наданні населенню субсидії та пільги..!", - йдеться у повідомленні.

Відтак, "Київобленерго" за борги відключить від електроенергії свердловини підприємства, які забезпечують село водою.

Читайте також: Складнощі держслужби: голова Згурівської РДА із заступником розвозять подарунки від нардепа Москаленка та губернатора


"А саме головне: прийде 25 січня і "Київобленерго", як це вони зазвичай роблять, відключить всі наші скважини від електромережі. Село залишиться без води! На надісланий 9 січня лист до обл- та райдержадміністрацій відповіді не отримано! На фоні компенсацій нашим "слугам" за житло та транспортні витрати (суми в 9-значні числа) 42 тис грн – ніщо в фізичному розумінні. А в моральному?", - повідомив Кашуба.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.