пʼятниця, 12 січня 2018 р.

Вчитель зі Згурівки перемогла на Всеукраїнському конкурсі

Вчитель зі Згурівки Наталія Білявська перемогла на Всеукраїнському конкурсі "ОСВІТНІЙ ОСКАР – 2017".

Привітання із перемогою у конкурсі опублікував Згурівський НВК "Гімназія- ЗОШ І ступеня на своїй сторінці у мережі Facebook, передає "Згурівська Правда".

"Вітаємо нашого шановного вчителя початкових класів Білявську Наталію Анатоліївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі "ОСВІТНІЙ ОСКАР – 2017", метою якого є пошук та поширення найкращого інноваційного досвіду останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи, відзначення обдарованих дітей та педагогів на державному рівні, піднесення іміджу освітян", - йдеться у повідомленні навчального закладу.

Наталія Анатоліївна запропонувала на розсуд компетентного журі свій збірник диктантів для учнів 1-4 класів «Здоров҆ я – найдорожчий скарб» і посіла І місце серед багатьох кваліфікованих учасників.

"Пишаємося нашою колегою! Наталія Анатоліївна запрошена на церемонію нагородження переможців Конкурсу, яка відбудеться 19 січня 2018 року в м. Києві, де отримає спеціальний диплом та цінний подарунок від організаторів конкурсу", - підсумовують у Згурівському НВК.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.