вівторок, 16 січня 2018 р.

Жуківську сільраду хочуть зобов'язати оформити документи на шкільну землю

Прокуратура Київської області вимагає поновити порушені права дітей та зобов’язати адміністрацію навчального закладу Жуківської сільської ради оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку площею понад 4,5 га і вартістю 3,8 млн грн.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт прокуратури Київської області.

Установлено, що в користуванні Жуківського навчально-виховного комплексу Жуківської сільської ради Згурівського району перебуває земельна ділянка площею 4,5 га.

Втім, правовстановлюючі документи на вказану землю не оформлювались, посадові особи навчального закладу до сільської ради з клопотанням про надання земельної ділянки у постійне користування не зверталася.


Читайте також: Суд зобов'язав Згурівську РДА та райраду оформити документи на 29 га земель освіти


Тобто адміністрацією навчального закладу не вжито жодних заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку навіть щодо звернення до Жуківської сільської ради з клопотанням про передачу у постійне користування даної землі.

Таким чином, Жуківським навчально-виховним комплексом порушено чинне законодавство, що створює передумови для зловживань щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою, ризики для нормального функціонування школи та учбового процесу та може призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Київщини звернулась до суду з позовними вимогами визнанти незаконною бездіяльність та зобов’язати вчинити певні дії з оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку площею 4,5 га і вартістю 3 млн 800 тис. грн.

Нагадаємо, наприкінці минулого року суд зобов'язав Згурівську РДА та райраду оформити документи на 29 га земель освіти.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.