четвер, 11 січня 2018 р.

Складнощі держслужби: голова Згурівської РДА із заступником розвозять подарунки від нардепа Москаленка та губернатора

Після нищівних поразок Блоку Петра Порошенка на місцевих виборах-2015 у Згурівському районі та виборах до об'єднаних територіальних громад Київщини у 2016-17 роках президентська вертикаль почала активніше та ретельніше готувати основу перед новими місцевими виборами. Традиційно - використовуючи адмінресурс.

Так, 5 січня, голова Згурівської райдержадміністрації Валерій Мозговий та переший заступник голови адміністрації Дмитро Василевський від екс-регіонала, нинішнього нардепа Ярослава Москаленка та голови КОДА Олександра Горгана привітали Старооржицького сільського голову Любов Коваль з нагоди дня народження.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

"Від громадсько-політичного і спортивного діяча, народного депутата України Москаленка Ярослава Миколайовича та очільника області Горгана Олександра Любомировича сільський голова отримала мікрохвильову піч та вітальну адресу", - йдеться у повідомленні на сайті РДА.

Різка увага до Згурівського району з боку Ярослава Москаленка, який зі зміною капітанів залишився на президентському судні й водночас має вплив на Київщині, говорить про те, що колишньому регіоналу ймовірно доручили "курирувати" Згурівщину (до якої він ніколи не мав відношення) та забезпечити достойний результат для БПП на майбутніх виборах у регіоні.

Збанкрутіла владна вертикаль може цього досягти тільки за допомогою перевірених часом методів: використовуючи адмінресурс та заручившись підтримкою місцевих еліт й лідерів, до яких належать і сільські голови. Останні, у свою чергу, після наступних місцевих виборів втратять можливість очолювати свої села, адже в об'єднаній громаді буде лише один центр прийняття рішень з одним керівником.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.