пʼятниця, 29 грудня 2017 р.

"Яготинський маслозавод" подав до суду на споживача

ПАТ «Яготинський маслозавод», що входить до «Молочного альянсу» подав до Приморського районного суду міста Одеса позовну заяву до Тетяни Чумак про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Агропортал".

Як говориться в повідомленні групи, на такі дії підприємство спонукало розміщення Тетяною Чумак на її особистій сторінці в соціальній мережі Facebook неправдивої інформації і відео за якістю молока ТМ «Яготинське» 2,6% жиру в упаковці пюр-пак.

Ця інформація набула широкого поширення в Інтернет і як відзначають в компанії, завдала збиток репутації бренду «Яготинське».

«Інформація, яка була поширена Тетяною Чумак за якістю продукції ПАТ «Яготинський маслозавод», сприймається нами як навмисне спланована акція з дискредитації ПАТ« Яготинський маслозавод» з боку конкурентів і, відповідно, навмисного приниження ділової репутації добросовісного виробника продуктів харчування», — зазначив голова правління «Яготинський маслозавод» Олександр Сіренко.

Довідка : «Молочний Альянс» створено в червні 2006 року в якості холдингової компанії зі статутним капіталом 23,5 млн грн і балансом, на 99,9% складається з довгострокових фінансових інвестицій. «Молочний Альянс» об'єднує Яготинський маслозавод, Згурівський завод дитячого харчування, Пирятинський сирзавод, Баштанський сирзавод, Золотоніський маслоробний комбінат, і збутові підприємства «Еталонмолпродукт» і торговий дім «Еталон». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Златокрай».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.