пʼятниця, 22 грудня 2017 р.

Їздити по-новому: проїзд від Згурівки до Києва подорожчав до 74 грн. (ТАРИФИ)

Проїзд у міжміському громадському транспорті вкорте подорожчав. Так, із Згурівки до Києва відтепер можна доїхати майже за 74 грн.

Про це "Згурівській Правді" повідомили читачі у мережі Facebook.

За словами користувачів послуг компанії-перевізника ТОВ "Автосоюз-Згурівка", такі тарифи діють вже із сьогоднішнього дня.

Вартісь проїзду із Усівки до столиці відтепер коштує 63,97 грн., від Софіївки - 60,81 грн., від Войково - 57,65 грн., з Малого Круполя та Великого Круполя - 54,49 грн.

Разом із тим, читачі "ЗП" вказують на те, що дані тарифи діють для пасажирів, які їдуть без квитка. У той же час, вартість квитків у касах автостанції "Дарниця" щонайменше на 10 грн. вища від вищевказаних тарифів.

Наразі Згурівська райдержадміністрація на своєму сайті жодним чином не відреагувала на таке "покращення".

Нагадаємо, в жовтні в Київській області відбулося чергове коригування тарифів на міжміських маршрутах. Разом із тим, 10 днів тому перевізники Київщини знову заговорили про підвищення тарифів на міжміські громадські перевезення у 2018 році.

На початку нинішнього року жителі Київщини пікетували обласну владу із вимогами знизити тарифи на пасажирські перевезення, а у Броварах люди перекривали дороги вимагаючи знизити ціну на проїзд.

Разом із тим, намагання обласного керівництва приборкати апетити перевізників закінчилися провалом. Після короткотермінового зниження цін на проїзд у приміських маршрутках, перевізники Київщини знову підняли тарифи.

4 коментарі:

  1. з мене ще в четвер по новому тарифу взяли...

    ВідповістиВидалити
  2. А чи можна десь побачить таку ж табличку, тільки для проїзду не через Усівку, а через Новий Биків??

    ВідповістиВидалити
  3. Керівництво райдержадміністрації автобусами не їздить.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.