субота, 16 грудня 2017 р.

У Броварах підприємство вкрало газу на 47 млн гривень

В кінці листопада цього року в Броварах метрологічна служба ПАТ "Київоблгаз" провела експертизу вузла обліку газу заводу алюмінієвих виробів. Виявлено спотворення результатів вимірювання об'єму спожитого газу майже в 9 разів. Споживачеві донараховано обсяг фактично спожитого природного газу на суму близько 47 млн ​​гривень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ПАТ "Київоблгаз".

Комісією, до складу якої входили співробітники Держстандарту, зафіксовано наявність порушень в налаштування програмного забезпечення вузла обліку газу. Були змінені параметри вузла обліку газу, що призвело до спотворення результатів вимірювань об'єму фактично спожитого підприємством газу майже в 9 разів в сторону зменшення.

Була створена комісія з розгляду актів про порушення вимог Кодексу ГРМ. До її складу увійшли представники заводу виробника ВОГ та споживача. За результатами розгляду акту споживачеві донараховано обсяг фактично спожитого природного газу на суму близько 47 млн ​​гривень.

На наступний день, на обладнанні зазначеного підприємства, виявлено наявність пломб, які не відповідають заводському маркуванні і не мають відповідних елементів захисту. Про даний факт складено акт про порушення вимог Кодексу ГРМ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.