четвер, 14 грудня 2017 р.

У Згурівському районі головний бухгалтер сільради заволоділа бюджетними коштами на суму понад 100 тис. грн.

Прокуратура Київської області повідомила про підозру колишньому головному бухгалтеру однієї із сільських рад Згурівського району, яка заволоділа бюджетними коштами на суму понад 100 тис грн.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

За процесуального керівництва Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури колишньому головному бухгалтеру однієї із сільських рад Згурівського району повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 389 (ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі) КК України.

Установлено, що у 2011-2015 роках, зловмисниця обіймаючи посаду головного бухгалтера однієї із сільської ради Згурівського району, з метою незаконного збагачення, зловживаючи своїми службовими обов’язками, пов’язаними з нарахуванням та виплатою працівникам сільської ради заробітної плати, перераховувала на власні карткові рахунки, грошові кошти у якості заробітної плати, які значно перевищували розмір фактично нарахованої та призначеної їй до виплати заробітної плати.

Надлишком грошових коштів, після зарахування їх на власні карткові рахунки, остання заволодівала та розпоряджалась на власний розсуд. У такий спосіб шахрайка заволоділа грошовими коштами сільської ради на загальну суму понад 100 тис грн.

Кримінальним законодавством передбачено покарання у виді позбавлення волі строком від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Досудове розслідування триває.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.