понеділок, 20 листопада 2017 р.

Офіційно: Олександр Дерунець звільнений з посади голови Яготинської РДА

Президент Петро Порошенко звільнив голів трьох районних державних адміністрацій у Київській, Хмельницькій та Чернігівській областях

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на "Укрінформ".

Відповідні розпорядження №№ 197/2017-рп, 198/2017-рп, 199/2017-рп опубліковані на сайті Глави держави.

Зокрема, Президент звільнив Олександра Дерунця з посади голови Яготинської районної державної адміністрації Київської області; Нілу Островську — з посади голови Красилівської РДА Хмельницької області та Сергія Деденка — з посади голови Семенівської РДА Чернігівської області.

Підставами для звільнення усіх трьох посадовців значаться подані ними заяви.

Нагадаємо, 2 листопада голова Яготинської РДА Олександр Дерунець написав заяву про відставку за власним бажанням. За його словами, причина звільнення - розбіжності з Київською обласною державною адміністрацією та її керівником Олександром Горганом.

Як раніше повідомлялося, в січні 2017 го після звітів голів районних адміністрацій Київської області перед губернатором в ОДА вирішили звільнити голів Володарської і Яготинської РДА Сергія Табалюка і Олександра Дерунця. Чиновники йти з посад не поспішили і публічно заявили, що підозрюють губернатора Горган і парламентарія Ярослава Москаленко в тому, що останні затіяли кадрові ротації в регіоні для покриття можливих корупційних схем і розсадження в чиновницькі крісла своїх протеже.

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення Олександр Феодосійовича Дерунець (1962 р.н.) головою Яготинської районної державної адміністрації 18 липня 2015 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.